Top Fence

Współpracujemy z Państwem już od 2007 roku!

Top Fence Producent Ogrodzeń PVC Fencing Producer

Profesjonaliści
i eksperci w swojej dziedzinie

Przygoda z propagowaniem nowej,  jak na polskie warunki, propozycji grodzenia posesji płotami wykonanymi z polichlorku winylu, rozpoczęła się dla nas prawie piętnaście lat temu. W 2007 roku powstała bowiem marka Top Fence.

Z założenia celem było udostępnienie klientowi produktu, który będzie wyróżniał się nie tylko swoją świeżą kolorystyką, ale także trwałością
i odpornością na warunki zewnętrzne.

Wcześniejsze doświadczenie w branży tworzyw sztucznych, jednej ze współzałożycielek firmy, było idealną bazą ku osiągnięciu wytyczonego sobie celu. Z czasem firma zyskała stały zespół produkcyjny oraz ten odpowiedzialny za kontakty z klientem.

Od tego czasu z każdym rokiem staramy się utrzymywać wysoki poziom zarówno w obsłudze jak i jakości produkowanych ogrodzeń. Słuchamy sugestii klientów. Jesteśmy otwarci na realizację projektów indywidualnych. Nie ograniczają nas standardowe wymiary proponowane przez nas w podstawowym katalogu produktów. Nasze ogrodzenia można spotkać przy wielu europejskich posesjach.

Top Fence rzetelna firma

Nasza misja

Dostarczyć naszym Klientom produkt najlepszej jakości, najlepiej dostosowany do wszelkich wymagań. Zadowolenie klienta, nie tylko ze względu na profesjonalnie wykonane zlecenia, ale i komfort z utrzymania własności produktu, jest dla nas najważniejszy.

Nasza wizja

Uważamy, że stanowimy idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i estetykę. Dostarczamy Państwu produkt, który nie wymaga renowacji, przez co nasze rozwiązania są idealnym substytutem dla ogrodzeń drewnianych zachowując ten sam efekt i stylistykę.