Umieść opinię na temat usług naszej firmy

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.84.139.101.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
43 wpisy.
Stelmach Bygg
2012-12-28 | Profesjonalne podejście do klienta, miła i sympatyczna obsługa, Towar zgodny z zamówieniem w 100% bardzo estetycznie zapakowany i przygotowany do transportu. Dokumentacja techniczna jak i eksportowa przygotowana wzorowo!!! Pełen profesjonalizm!!! POLECAMY!!!
Jolanta Koczor
2012-10-13 | Guten Tag, die Qualität von TopFence hat uns voll und ganz übezeugt. Das Material ist äußerst gut verarbeitet und bietet optisch höchste Ansprüche. Wir können die Sichtschutzplatten bestens empfehlen.Familie Kempinger aus Berlin.
Piotr Leszczyński
2012-08-19 | Jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy z firmą TOPFENCE. Świetny kontakt w celu ustalenia szczegółów wykonania konstrukcji. Nawet w obliczu niezależnych problemów z firmą kurierską, Zespół TOPFENCE profesjonalnie pomagał w rozwiązaniu sytuacji. Polecam serdecznie i myślę, że skorzystam jeszcze z usług tej firmy.
Andrzej Czarnomski
2012-07-02 | Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogrodzenia. Dziękujemy za szybką przesyłkę. Polecamy firmę innym.
Jacek Solarz
2012-06-14 | Znakomita jakość ogrodzenia,rewelacyjnie zapakowana przesyłka/pełny amerykański profesjonalizm/.Bardzo dobry kontakt z producentem,pełna kompetencja i kultura osobista przyjmujących zamówienie.Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bogumił Wiśniewski
2012-05-28 | Bardzo miła i fachowa obsługa. Panie odbierające telefony są miłe i kompetentne w doradzaniu. Szybka dostawa Firma godna zaufania, warto z nią współpracować.Polecam.
remontex-kaufmann
2012-05-19 | FIRMA BARDZO SOLIDNA GODNA ZAUFANIA WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW I SZYBKA REALIZACJA.POLECAM!!!!!!!
Joanna i Paweł Galińscy
2012-03-07 | Bardzo rzetelna i profesjonalna firma; ogrodzenie dobrej jakości; kompetentna i pomocna obsługa - polecam szczególnie p. Martę Duda.
andrzej gulicki
2011-10-15 | jestem bardzo zadowolony z ogrodzenia polecam kazdemu latwy montaz dobry efekt punktualna przesylka mam pelne zaufanie do firmy topfence
ALURENARD Krzysztof Lisowski
2011-03-24 | TOP FENCE to firma godna zaufania, terminy realizacji w pełni dostosowane do potrzeb klienta. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Polecam