Umieść opinię na temat usług naszej firmy

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 107.20.10.203.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
39 wpisów.
Stephen Taylor
2013-06-07 | Helpful staff, and prompt delivery. Pre-cut , made to measue, that fit like a kid leather glove. Delivered to my doorstep with no hassle. I was delightfully surprised. We live in an exteemly windy and tough weather environment and the TopFence solution was the correct choice. I woul drecommend the product to others in a heartbeat.
Barbara Zmuda
2013-06-06 | REWELACJA! Pierwszy raz spotkalam sie z tak profesjonalna,mila obsluga. Ja robilam problemy: 3razy zmienialam dlugosc ogrodzenia i 2 razy zmienialam termin odbioru. Za kazdym razem bardzo mila,szybka i pozytywna dla mnie odpowiedz. Myslalam ze takie rzeczy tylko w bajkach sie zdazaja. A tu nie,w firmie TOP FENCE tez! Plot juz stoi. Super jakosc,swietnie sie prezentuje. Szczegolne podziekowania dla Pani Marty Duda,ktora przeprowadzala ze mna tranzakcje zakupu.
Andrzej Sidło
2013-05-17 | Firma Top Fence bardzo sprawnie wywiązała się z zamówienia.Jakość produktu bardzo dobra jak również kontakt z Panią z działu sprzedaży.Cenowo duzo korzystniejsze warunki od konkurencji............Polecam .
Bozena Andre
2013-05-17 | Pani Ireno, Ogrodzenie bardzo nam sie podoba i jestesmy zadowoleni. Dziekujemy bardzo za Pani starania w planowaniu , bardzo dobre doradctwo , mila, rzetelna i terminowa obsluge. Serdeczne pozdrowienia Bozena Andre
Maria Bogucka
2013-05-09 | Jestem zadowolona z zamówionego produktu. Wszystko było wykonane zgodnie z ustaleniami i w terminie. Wyrażam podziw za cierpliwość i profesjonalizm Pani Marty Dudy, która była barzdo otwarta na nasze wymagania i starała się we wszystkim pomóc. am , że firma jest godna polecenia
Darosłąw Demski
2013-01-14 | Jestem zadowolony z produktu, ale także z obsługi posprzedażnej. Szybki i dobry kontakt. Możliwość naprawy profili w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Firma nie znika po wystawieniu faktury. Przeciwnie - chcą pomóc.
Stelmach Bygg
2012-12-28 | Profesjonalne podejście do klienta, miła i sympatyczna obsługa, Towar zgodny z zamówieniem w 100% bardzo estetycznie zapakowany i przygotowany do transportu. Dokumentacja techniczna jak i eksportowa przygotowana wzorowo!!! Pełen profesjonalizm!!! POLECAMY!!!
Jolanta Koczor
2012-10-13 | Guten Tag, die Qualität von TopFence hat uns voll und ganz übezeugt. Das Material ist äußerst gut verarbeitet und bietet optisch höchste Ansprüche. Wir können die Sichtschutzplatten bestens empfehlen.Familie Kempinger aus Berlin.
Piotr Leszczyński
2012-08-19 | Jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy z firmą TOPFENCE. Świetny kontakt w celu ustalenia szczegółów wykonania konstrukcji. Nawet w obliczu niezależnych problemów z firmą kurierską, Zespół TOPFENCE profesjonalnie pomagał w rozwiązaniu sytuacji. Polecam serdecznie i myślę, że skorzystam jeszcze z usług tej firmy.
Andrzej Czarnomski
2012-07-02 | Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogrodzenia. Dziękujemy za szybką przesyłkę. Polecamy firmę innym.