Umieść opinię na temat usług naszej firmy

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.84.139.101.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
43 wpisy.
Grażyna Lisowska
2014-11-25 | Dziś odebrałam przesyłkę z ogrodzeniem, zapakowana bardzo profesjonalnie. Widoczne(jeszcze) przez folię elementy bardzo ładne. Firmę polecam z czystym sumieniem, wszystko sprawnie, terminowo,bardzo miła kompetentna obsługa. dodam jeszcze opinie po montażu.
Waldemar C
2014-10-03 | Bardzo miła i fachowa obsługa.Świetny kontakt w celu ustalenia szczegółów wykonania konstrukcji.Firma godna zaufania.Wysoka jakosc wyrobu.Terminowa dostawa. Wyrażam podziw za cierpliwość i profesjonalizm Pani Germańskiej, która była barzdo otwarta na nasze wymagania i starała się we wszystkim pomóc. Firma jest godna polecenia
Leszek W
2014-02-24 | Miła rzetelna i profesjonalna obsługa, towar jak na zamówieniu, idealnie na czas dostarczony, z czystym sumieniem polecam.
W.M
2014-01-17 | Produkt prezentuje się b. dobrze - rzadko przechodzący lub przejeżdżający nie zatrzymują na nim wzroku jak również wielu musi dotknąć i "pomacać" co to to to.Kontakt z p. Ireną G. b. dobry - również w okresie posprzedażowym (domawiałem dodatkowe elementy ). Towar fachowo zapakowany i dostarczony. Warto współpracować z takimi firmami.
Regina Kiwior
2013-12-15 | Po prostu rzetelność i profesjonalizm.Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z jakości oraz podejścia do Klienta a w związku z tym że prowadzimy pensjonat szukaliśmy własnie takiego profesjonalnego podejścia. Firma godna polecenia bez dwóch zdań.Będzie nam niezmiernie miło z dalszej współpracy.Szczególne podziękowania dla Pani Ireny !!! Z wyrazami szacunku Regina Kiwior www.santamonica.za.pl
Agata Nejman
2013-10-04 | Firma bardzo solidna, godna polecenia. Transport zamówienia na czas. Bardzo miła obsługa w osobie p. Marty Dudy - osoba na właściwym miejscu, profesjonalnie podchodzi do złożonego zamówienia (fachowe i kompetentne doradztwo). Bardzo dobrze zabezpieczone elementy zamówionego towaru w transporcie. Profesjonalne podejście w rozwiązaniu problemów technicznych. Polecam serdecznie i myślę, że skorzystam jeszcze z usług tej firmy.
Marcin P
2013-10-03 | Kontakt z Dostawcą doskonały - zarówno przed sprzedażą jak i rok po niej. Zamówienie zrealizowane wzorowo. Ostatnio (po roku) domawiałem pewne elementy i tym razem także się nie zawiodłem - szybka i przyjemna współpraca. Polecam.
Wiktor Litwiński
2013-09-19 | Firma świetnia, tranzakcja przebiegła w sposób wzorowy. Trochę za długo negocjacje cenowe trwały ale obydwie strony miały dobre checi to i pomyślnie się skończyły. Jakość towaru również bardzo wysoka. Ponadto posprzedażowa obsługa klienta bez żadnych zastrzeżeń - szybko i bardzo miło 🙂 Wszystkim serdecznie polecam. PS. Ogrodzenie robi piorunujące wrażenie, z daleka każdy myśli że jest drewniane a konserwować nie trzeba 🙂
Alberto Gasbarri
2013-09-10 | I live in Rome and I discovered TopFence in internet. I like very much the fences in pvc because the design is very nice and the material is enoughly strong outside. I'm also very satisfied by the courtesy and the efficiency of the service and I will suggest this product to my friends. And I would be happy if you will have a distributor in Italy.Thank you again. Alberto Gasbarri, Italy.
Pensjonat dla koni Luzak
2013-07-25 | Fantastyczne ogrodzenia dla koni.Polecamy gorąco.Łatwy montaż , bardzo estetyczny wygląd (po zimie nie zmieniły koloru) .Obsługa na wysokim poziomie.