Umieść opinię na temat usług naszej firmy

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 35.170.78.142.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
46 wpisów.
WIESŁAWA LISOWSKA
2017-09-21 | Mam ogrodzenie od 3 lat. Sprawdza się doskonale, kolor się nie zmienił,wszystko wygląda wspaniale, jestem bardzo zadowolona z wyboru, jak też z firmy, która to wykonała.Teraz chcemy zrealizować bramę przesuwną,ponieważ mój mąż był sceptyczny do tego pomysłu trzy lata temu i zamówiliśmy dwuskrzydłową.Teraz zmienił zdanie i mam nadzieję, że wkrótce zrealizujemy nasz projekt. Polecam firmę z czystym sumieniem. Pozdrawiam.
Grzegorz Grygiel
2016-10-11 | Elegancko.
Marie-Luise Stahr
2015-12-17 | my experience with TOP FENCE was very satisfying. At the beginning of the order process it took some extra time to make my point and to visualize my fence in front of my house, but Irena has guided me along the whole process with remarkable patience. Production and delivery were seamless without any reason for complaints! The white 3 farmer fence adds a noble touch to my old house. Easy to install I finally have a remarkable landmark in town that is admired by all by-passers! Order your fence with TOP Fence and you won`t be disappointed.
Grażyna Lisowska
2014-11-25 | Dziś odebrałam przesyłkę z ogrodzeniem, zapakowana bardzo profesjonalnie. Widoczne(jeszcze) przez folię elementy bardzo ładne. Firmę polecam z czystym sumieniem, wszystko sprawnie, terminowo,bardzo miła kompetentna obsługa. dodam jeszcze opinie po montażu.
Waldemar C
2014-10-03 | Bardzo miła i fachowa obsługa.Świetny kontakt w celu ustalenia szczegółów wykonania konstrukcji.Firma godna zaufania.Wysoka jakosc wyrobu.Terminowa dostawa. Wyrażam podziw za cierpliwość i profesjonalizm Pani Germańskiej, która była barzdo otwarta na nasze wymagania i starała się we wszystkim pomóc. Firma jest godna polecenia
Leszek W
2014-02-24 | Miła rzetelna i profesjonalna obsługa, towar jak na zamówieniu, idealnie na czas dostarczony, z czystym sumieniem polecam.
W.M
2014-01-17 | Produkt prezentuje się b. dobrze - rzadko przechodzący lub przejeżdżający nie zatrzymują na nim wzroku jak również wielu musi dotknąć i "pomacać" co to to to.Kontakt z p. Ireną G. b. dobry - również w okresie posprzedażowym (domawiałem dodatkowe elementy ). Towar fachowo zapakowany i dostarczony. Warto współpracować z takimi firmami.
Regina Kiwior
2013-12-15 | Po prostu rzetelność i profesjonalizm.Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z jakości oraz podejścia do Klienta a w związku z tym że prowadzimy pensjonat szukaliśmy własnie takiego profesjonalnego podejścia. Firma godna polecenia bez dwóch zdań.Będzie nam niezmiernie miło z dalszej współpracy.Szczególne podziękowania dla Pani Ireny !!! Z wyrazami szacunku Regina Kiwior www.santamonica.za.pl
Agata Nejman
2013-10-04 | Firma bardzo solidna, godna polecenia. Transport zamówienia na czas. Bardzo miła obsługa w osobie p. Marty Dudy - osoba na właściwym miejscu, profesjonalnie podchodzi do złożonego zamówienia (fachowe i kompetentne doradztwo). Bardzo dobrze zabezpieczone elementy zamówionego towaru w transporcie. Profesjonalne podejście w rozwiązaniu problemów technicznych. Polecam serdecznie i myślę, że skorzystam jeszcze z usług tej firmy.
Marcin P
2013-10-03 | Kontakt z Dostawcą doskonały - zarówno przed sprzedażą jak i rok po niej. Zamówienie zrealizowane wzorowo. Ostatnio (po roku) domawiałem pewne elementy i tym razem także się nie zawiodłem - szybka i przyjemna współpraca. Polecam.