Umieść opinię na temat usług naszej firmy

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 107.20.10.203.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
39 wpisów.
Mayerhofer Agrarhandel GmbH
2018-05-02 | Bardzo dobra obsluga, Zamowienie wykonane i dostarczone do Niemiec duzo szybciej niz bylo to podane w zamowieniu. Towar bardzo dobry jakosciowo. Polecam!
Maciek
2018-04-18 | Świetny produkt i jeszcze lepsza obsługa. Zrozumienie potrzeb klienta i pomoc na najwyższym poziomie. Dzięki Nim mamy ogrodzenie przed planowanym czasem. Polecam.
Sławek
2018-03-10 | Mam ogrodzone pastwisko od niecałego roku. Wszystko wporządku z ogrodzeniem. Miła i profesjonalna obsługa. Realizacja zamówienia w wyznaczonym terminie. Ogrodzenie super.
WIESŁAWA LISOWSKA
2017-09-21 | Mam ogrodzenie od 3 lat. Sprawdza się doskonale, kolor się nie zmienił,wszystko wygląda wspaniale, jestem bardzo zadowolona z wyboru, jak też z firmy, która to wykonała.Teraz chcemy zrealizować bramę przesuwną,ponieważ mój mąż był sceptyczny do tego pomysłu trzy lata temu i zamówiliśmy dwuskrzydłową.Teraz zmienił zdanie i mam nadzieję, że wkrótce zrealizujemy nasz projekt. Polecam firmę z czystym sumieniem. Pozdrawiam.
Grzegorz Grygiel
2016-10-11 | Elegancko.
Marie-Luise Stahr
2015-12-17 | my experience with TOP FENCE was very satisfying. At the beginning of the order process it took some extra time to make my point and to visualize my fence in front of my house, but Irena has guided me along the whole process with remarkable patience. Production and delivery were seamless without any reason for complaints! The white 3 farmer fence adds a noble touch to my old house. Easy to install I finally have a remarkable landmark in town that is admired by all by-passers! Order your fence with TOP Fence and you won`t be disappointed.
Grażyna Lisowska
2014-11-25 | Dziś odebrałam przesyłkę z ogrodzeniem, zapakowana bardzo profesjonalnie. Widoczne(jeszcze) przez folię elementy bardzo ładne. Firmę polecam z czystym sumieniem, wszystko sprawnie, terminowo,bardzo miła kompetentna obsługa. dodam jeszcze opinie po montażu.
Waldemar C
2014-10-03 | Bardzo miła i fachowa obsługa.Świetny kontakt w celu ustalenia szczegółów wykonania konstrukcji.Firma godna zaufania.Wysoka jakosc wyrobu.Terminowa dostawa. Wyrażam podziw za cierpliwość i profesjonalizm Pani Germańskiej, która była barzdo otwarta na nasze wymagania i starała się we wszystkim pomóc. Firma jest godna polecenia
Leszek W
2014-02-24 | Miła rzetelna i profesjonalna obsługa, towar jak na zamówieniu, idealnie na czas dostarczony, z czystym sumieniem polecam.
W.M
2014-01-17 | Produkt prezentuje się b. dobrze - rzadko przechodzący lub przejeżdżający nie zatrzymują na nim wzroku jak również wielu musi dotknąć i "pomacać" co to to to.Kontakt z p. Ireną G. b. dobry - również w okresie posprzedażowym (domawiałem dodatkowe elementy ). Towar fachowo zapakowany i dostarczony. Warto współpracować z takimi firmami.