Umieść opinię na temat usług naszej firmy

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.84.139.101.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
43 wpisy.
Mariusz
2019-06-13 | Witam wszystkich Państwa którzy chcą skorzystać z usług firmy TOPFENCE. Już na początku wpisu chcę od razu powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z usługi wykonanej przez firmę TOPFENCE. Zamówiłem ogrodzenie tarasu o długości około 14 m. Wszystko zostało zrobione przed czasem, o czym oczywiście zostałem poinformowany odpowiednio wcześniej. Zamówienie pokrywa się z tym czego oczekiwałem w 100%. Wszystko zrobione dokładnie i rzetelnie z bardzo dobrego materiału. Naprawdę polecam i dziękuję za tak miłą obsługę. Pozdrawiam serdecznie. Mariusz.
Henryk
2019-05-12 | Zakupiony towar spełnia za każdym razem standardy wysokiej jakości. Serdeczne podziękowania za miłą i profesjonalną obsługę. Szczególnie dla miłej i kulturalnej Pani Marty Dudy. Dziękuję również za cierpliwość i porady. Zakupy w firmie to czysta przyjemność. Serdecznie polecam. Towar za każdym razem bardzo fachowo zapakowany i w bardzo krótkim czasie dostarczony do Niemiec. Z pozdrowieniem prawie stały Klient H.P Niemcy
Anna
2019-04-08 | Zamówienie dotarło w ekspresowym czasie! Towar wysokiej jakości, rzetelnie wykonany. Profesjonalne podejście do klienta. Szczerze polecam 😉
Elżbieta Szeler
2019-03-27 | Profesjonalna i miła obsługa, świetny kontakt. Produkt dostarczony zgodnie z zamówieniem. Wszystko pasuje. Teraz dopiero mam wykończony domek, barierki prezentują się wyjątkowo. Firma godna polecenia.
Mayerhofer Agrarhandel GmbH
2018-05-02 | Bardzo dobra obsluga, Zamowienie wykonane i dostarczone do Niemiec duzo szybciej niz bylo to podane w zamowieniu. Towar bardzo dobry jakosciowo. Polecam!
Maciek
2018-04-18 | Świetny produkt i jeszcze lepsza obsługa. Zrozumienie potrzeb klienta i pomoc na najwyższym poziomie. Dzięki Nim mamy ogrodzenie przed planowanym czasem. Polecam.
Sławek
2018-03-10 | Mam ogrodzone pastwisko od niecałego roku. Wszystko wporządku z ogrodzeniem. Miła i profesjonalna obsługa. Realizacja zamówienia w wyznaczonym terminie. Ogrodzenie super.
WIESŁAWA LISOWSKA
2017-09-21 | Mam ogrodzenie od 3 lat. Sprawdza się doskonale, kolor się nie zmienił,wszystko wygląda wspaniale, jestem bardzo zadowolona z wyboru, jak też z firmy, która to wykonała.Teraz chcemy zrealizować bramę przesuwną,ponieważ mój mąż był sceptyczny do tego pomysłu trzy lata temu i zamówiliśmy dwuskrzydłową.Teraz zmienił zdanie i mam nadzieję, że wkrótce zrealizujemy nasz projekt. Polecam firmę z czystym sumieniem. Pozdrawiam.
Grzegorz Grygiel
2016-10-11 | Elegancko.
Marie-Luise Stahr
2015-12-17 | my experience with TOP FENCE was very satisfying. At the beginning of the order process it took some extra time to make my point and to visualize my fence in front of my house, but Irena has guided me along the whole process with remarkable patience. Production and delivery were seamless without any reason for complaints! The white 3 farmer fence adds a noble touch to my old house. Easy to install I finally have a remarkable landmark in town that is admired by all by-passers! Order your fence with TOP Fence and you won`t be disappointed.