Ogrodzenia plastikowe to nowoczesna alternatywa dla znanych od lat na polskim rynku płotów metalowych, betonowych czy dla popularnej siatki ogrodzeniowej. Ich walory wizualne, ale przede wszystkim praktyczność związana z brakiem potrzeby impregnacji czy malowania sprawiają, że od kilku lat ich popularność w Polsce i Europie rośnie.

Technologia na której oparta jest nasza produkcja pochodzi zza oceanu i oparta jest na wieloletnim doświadczeniu kanadyjskich wizjonerów budownictwa.

Jako producent nie zamykamy się jedynie w standardowych rozwiązaniach systemowych, ale jesteśmy elastyczni, wykonując przęsła o niestandardowych wymiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.


OFERUJEMY OGRODZENIA:

POSESYJNE  Nadaj swojej posesji piękny wygląd oparty na tradycyjnym wzornictwie przęseł na szerokim i wąskim szczeblu. Przekonaj się, że jest to idealny sposób ogrodzenia posesji, który nada jej subtelności równocześnie zapewniając wrażenia estetyczne i bezpieczeństwo.

[wp-booklet id=13708]


PARKANOWE  To propozycja dla klientów ceniących prywatność w obrębie własnej posesji. Jeśli lubisz czuć się swobodnie w swoim ogrodzie ten typ płotów zapewni ci intymność oraz bezpieczeństwo. W ofercie znajdują się parkany pełne, ażurowe, balustradowe oraz przeplatane. Pod wymiar przygotowujemy również skosy, które estetycznie zakończą linię twojego ogrodzenia. Proponujemy także przełamywanie linii parkanu lekkimi kratkami ogrodowymi.

[wp-booklet id=13710]


FARMERSKIE i DRESSAGE Zaletą ogrodzeń farmerskich jest ich, być może niezauważalna na pierwszy rzut oka, oszczędność. Właściciele drewnianych ogrodzeń co sezon muszą je impregnować i wymyślać nowe sztuczki jak zniechęcić konie do podjadania drewna. Tymczasem posiadacze winylowych ogrodzeń farmerskich Top Fence mogą skoncentrować się na swoich zwierzętach, bowiem zalecanym i wystarczającym sposobem utrzymania ich w czystości jest woda z detergentem. W ofercie przęsła z dwiema lub trzema poziomymi poprzeczkami. W zestawie z nimi dostarczany jest wyfrezowany słupek z czapką, wyższy od ogrodzenia o 70 cm. Na taką właśnie głębokość montuje się słupek do ziemi. Można go jeszcze wzmocnić zalewając betonem pod linią gruntu. Standardowa szerokość przęsła farmerskiego to 3 m.

[wp-booklet id=13719]


BALKONY, TARASY, PORĘCZE

Zadbaj o nowoczesny wygląd swojego balkonu.

[wp-booklet id=13751]


INDYWIDUALNE PROJEKTY

Masz pomysł na ogrodzenie? My go zrealizujemy!


AKCESORIA