Przygoda z propagowaniem nowej,  jak na polskie warunki, propozycji grodzenia posesji płotami wykonanymi z polichlorku winylu, rozpoczęła się dla nas blisko dziesięć lat temu. W 2007 roku powstała bowiem marka Top Fence.

Z założenia celem było udostępnienie klientowi produktu, który będzie wyróżniał się nie tylko swoją świeżą kolorystyką, ale także trwałością i odpornością na warunki zewnętrzne.

Wcześniejsze doświadczenie w branży tworzyw sztucznych jednej ze współzałożycielek firmy było idealną bazą ku osiągnięciu wytyczonego sobie celu. Z czasem firma zyskała stały zespół produkcyjny oraz ten odpowiedzialny za kontakty z klientem.

Od tego czasu z każdym rokiem staramy się utrzymywać wysoki poziom zarówno w obsłudze jak i jakości produkowanych ogrodzeń. Słuchamy sugestii klientów. Jesteśmy otwarci na realizację projektów indywidualnych. Nie ograniczają nas standardowe wymiary proponowane przez nas w podstawowym katalogu produktów. Nasze ogrodzenia można spotkać przy wielu europejskich posesjach.